Wyposażenie pokoju dziecka stymuluje jego rozwój oraz sprzyja kształtowaniu nowych umiejętności. Dlatego oprócz znajdujących się w nim funkcjonalnych mebli, powinien być ozdobiony dekoracjami ściennymi. Poniżej przedstawiamy ranking kolorowych rysunków na ścianę, które pomogą malcowi się rozwinąć, a przy tym wprawią go w dobry nastrój i będą przepiękną dekoracją.

TOP 5 Child drawings. Kids doodle paintings, children crayon drawing (nr katalogowy 241951510, autor Tartila)

To kolorowy rysunek, na którym znajdują się zwierzęta, dzieci, liczby oraz rozmaite przedmioty. Ze względu na różnorodność kolorów, doskonale nadaje się zarówno do pokoju niemowlaka, jak i kilkulatka. Obraz może być zamówiony już w wymiarze 40 x 50 cm, dlatego zmieści się nawet w najmniejszym pokoju. Plakat sprawdzi się w pokoju chłopców i dziewczynek.
image

TOP 4 Continuous line drawing of hand drawing line with pen (nr katalogowy 228375766, autor OneLineStock. com)

Ten rysunek jest wektorem w kolorze czarno-białym. Przedstawia moment koncepcji i proces twórczy. Jest doskonały do pokoju nastolatków dzięki swojej prostocie i elegancji. Obraz ma białe tło, a znajduje się na nim ręka, w której trzymany jest długopis. Zawieszenie tak prostego plakatu wpływa na poprawienie koncentracji i rozwój wyobraźni zwłaszcza u młodocianych poetów i ilustratorów. Czasami mniej znaczy więcej.
image

TOP 3 Sketch side portrait of a horse profile on a white background (nr katalogowy 242511097, autor khius)

To czarno-biały portret głowy konia na białym tle. Zwierzę symbolizuje prędkość oraz dynamikę, a także wolność. Rysunek na ścianę jest zrobiony w stylu nowoczesnym, wyraźnie bowiem widać geometryczne obrysy. Doskonale nadaje się do pokoju dla nastolatków, jednak nie tylko. Sprawdzi się również w salonie czy korytarzu. Rysunek wygląda bardzo realistycznie, a jeśli wybierzesz największy możliwy format – 140 x 140 cm – efekt zostanie spotęgowany.
image

TOP2 Close up of child’s hands drawing at white paper within colorful (nr 299896875, autor Evegeniia)

Ten rysunek na ścianę do pokoju dziecięcego idealnie nadaje się także do przedszkola. Przedstawia ręce dziecka, które jest zorganizowane i zaczyna rysować. Fototapeta sprawdzi się zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki w wieku wczesnoszkolnym. Jest jasny i przejrzysty, a przy tym przypomina najmłodszym, jak ważne jest zachowanie porządku. Najważniejsz jednak, że sprzyja pobudzaniu kreatywności.
image

TOP1 Kinder hängen an Linie als Trennlinie Dekoration (nr katalogowy 221966536, autor Robert Kneschle)

Na pierwszym miejscu rankingu kolorowych rysunków na ścianę znalazł się doskonały do pokoju dziecięcego plakat. Przedstawia uśmiechnięte dzieci bawiące się na drążku, które przeżywają beztroskie i pełne radości dzieciństwo. Obraz ma tło transparentne. Postacie znajdujące się na nim przypominają, jak zróżnicowany jest świat. Fototapeta sprawdzi się jednocześnie w pokoju chłopca, jak i dziewczynki.
image